درباره ما

فروشگاه فراز شبکه کارنو البرز، توزیع کننده محصولات لگراند فرانسه و البرز در ایران.

 

فروشگاه اینترنتی فراز شبکه کارنو البرز با مدیریت جناب آقای محمد خادمی راد، جهت ارائه محصولات لگراند فرانسه و البرز ایران، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. این فروشگاه با پشتوانه قوی مالی و تخصص کارشناسان فروش، توانسته است پل ارتباطی مستقیمی با سازمانها، ادارات، شرکتهای خصوصی و دیگر مراکز برقرار نماید. که دراین راستا به حمد الهی و نیز تلاش مدیران کارآمد شرکت، خدمات ارزنده بسیاری ارائه نموده است.

این شرکت در زمینه بازرگانی و فروش در راستای اهداف عالیه خود با همکاری شرکتهای لگراند فرانسه و البرز ایران در زمینه معرفی و ارائه محصولات شبکه های کامپیوتری سعی در برآورده نمودن نیاز مشتریان و همکاران محترم نموده است.

درباره لگراند:

دفتر مرکزی شرکت لگراند در کشور فرانسه واقع گردیده که دارای نمایندگان زیادی در بیش از 60 کشور دنیا می باشد. شرکت لگراند با استخدام 31000 نفر نیرو در سراسر دنیا مشغول فعالیت می باشد.

شرکت لگراند فرانسه با رعایت کردن استانداردهای بین المللی از جمله بهترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه های کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد.

شرکت لگراند استراتژی مشخصی برای فعالیت های خود در ایران داشته و سعی در ارائه قیمت محصولات  متناسب با وضعیت بازار ایران را دارد، که متاسفانه با توجه به اینکه محصولات غیر اورجینال لگراند که از کشور چین با کیفیت های متنوع و قیمتهای متنوع وارد بازار ایران میگردد مسئله خرید و شناسایی کالای اورجینال را برای خریداران مشکل کرده است که خریداران می بایست از شرکتهای معتبر خرید محصولات لگراند را انجام دهند .
لازم به ذکر است که برخی از محصولات لگراند در داخل ایران با کیفیتهای بسیار پایین تولید و ارائه میگردد.

محصولات لگراند قابل ارائه در ایران:

تجهیزات پسیو شبکه: ترانک لگراند- کابل شبکه لگراند- کیستون شبکه لگراند-کیستون تلفن لگراند -پریز برق لگراند- پچ پنل لگراند و پچ کورد لگراند- باکس روکار لگراند- جعبه تقسیم لگراند-پریز ها و کادر و حلقه موزاییک لگراند- کف کاذب طرح لگراند- فلور باکس لگراند …

 

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها